Vážení občané,

velmi nás to mrzí, ale v důsledku rozšiřující se epidemie koronaviru na území ČR s přihlédnutím k vývoji ve světě, především pak v Evropě a okolních státech, jsme se po řádném zvážení a konzultaci s krajskou hygienickou stanicí rozhodli letošní reprezentační ples zrušit.

Vzhledem k tomu, že náš svazek sdružuje obce, tj. veřejnoprávní korporace, které samy o sobě mají za povinnost chránit zdraví svých občanů, skutečně není možné tuto situaci nijak podceňovat a vaše zdraví jakkoliv riskovat.

Věříme, že situaci pochopíte a že se společně sejdeme na některé z příštích akcí, které pro Vás připravíme.

 

Mgr. Lenka Bártlová,
manažerka DSO Mikroregion Severo-Lanškrounsko

Více informací zde...

Městský úřad Lanškroun vydal Veřejnou vyhláškou Opatření obecné povahy, kterým ruší zákaz nakládání s povrchovými vodami, jejich odběr ze všech vodních toků a z nich napájených vodních ploch v povodí vodních toků Moravská Sázava a Tichá Orlice na území ORP Lanškroun.

Odvolání zákazu nakládání s povrchovými vodami...

Městský úřad Lanškroun vydal Veřejnou vyhláškou Opatření obecné povahy, kterým zakazuje nakládání s povrchovými vodami, jejich odběr ze všech vodních toků a z nich napájených vodních ploch v povodí vodních toků Moravská Sázava a Tichá Orlice na území ORP Lanškroun.

Zákaz nakládání s povrchovými vodami...

petice ZDE...